• LIVOLO SUPER
    PUCHAR GDYNI
    W KLASIE OPTIMIST B
    RANKING

Informacje

LIVOLO SUPER PUCHAR GDYNI to pierwsza taka impreza w gdyńskim porcie jachtowym. LSPG 2019 to cykl trzech regat, organizowanych przez trzy gdyńskie kluby żeglarskie, w klasie Optimist dla grupy B.

Po raz pierwszy trzy największe gdyńskie kluby żeglarskie oraz Gdyńskie Centrum Sportu połączyły swoje siły, by stworzyć niezapomniane wydarzenie dla najmłodszych żeglarzy z całej Polski. Poszczególne regaty będą się odbywać na przestrzeni całego sezonu żeglarskiego na akwenie Zatoki Gdańskiej.

Wyjątkowa w LIVOLO SUPER PUCHAR GDYNI jest również pula nagród. Główną nagrodą pucharu będzie certyfikowany jacht regatowy klasy Optimist firmy Carter, z omasztowaniem Optimast, żaglem firmy JSail, mieczem i sterem firmy Czygar, oraz licznymi akcesoriami firmy Optiparts Całkowita pula nagród LIVOLO SUPER PUCHAR GDYNI 2019 sięga trzydziestu tysięcy złotych.

Całość wydarzenia jest organizowana pod egidą Jacht Klubu Stal Gdynia, przy wsparciu Gdyńskiego Centrum Sportu, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka. Sponsorem tytularnym jest dystrybutor produktów marki LIVOLO.

bg-image

REGATY ZALICZANE DO CYKLU

25.07

Puchar Trenerów

Organizator: Yacht Klub Polski Gdynia

07.09

Puchar OPTI

Organizator: OPTI CWM GDYNIA

21.09

BŁĘKITNA GWIAZDA OPTIMISTA B

Organizator: Yacht Klub STAL GDYNIA

22.09

Zakończenie cyklu i wręczenie nagród

Scena na terenie YK Stal Gdynia.

RANKING

Do pucharu w sezonie 2019 liczą się DWA najlepsze wyniki

2019

M.c. Nr żagla Zawodnik K M 9K 9M Klub Pkt. klub klub klub
1POL 1780Szymon Kolka1YKP Gdynia219.005 (96.00)1 (100.00)2 (119.00)
2POL 1802Piotr Trella2MKŻ Arka Gdynia218.003 (98.00)5 (96.00)1 (120.00)
3POL 2244Igor Kawałko3OPTI CWM GDYNIA215.002 (99.00)21 (80.00)5 (116.00)
4POL 2124Agata Koropecka1YK Stal Gdynia213.0020 (81.00)6 (95.00)3 (118.00)
5POL 1523Olga Wietek2YK Stal Gdynia211.007 (94.00)25 (76.00)4 (117.00)
6POL 1979Hubert Nowicki4Gdański Klub Żeglarski209.0018 (83.00)2 (99.00)11 (110.00)
7POL 1619Mateusz Gąsiorowski5YKP Gdynia206.009 (92.00)90 (11.00)7 (114.00)
8POL 3406Małgorzata Wyrębska3YK Stal Gdynia201.0019 (82.00)11 (90.00)10 (111.00)
9POL 2212Mateusz Graczyk6CSW OPTY USTKA200.0013 (88.00)9 (112.00)
10POL 2081Zofia Glaza4Opti CWM Gdynia199.0031 (70.00)4 (97.00)19 (102.00)
11POL 1758January Szczukowski7CHKŻ Chojnice198.001 (100.00)3 (98.00)43 (78.00)
12POL 12Aleksander Paczos8MKŻ Arka Gdynia192.0022 (79.00)40 (61.00)8 (113.00)
13POL 1403Kacper Kibiersza9YK Stal Gdynia189.0027 (74.00)17 (84.00)16 (105.00)
14POL 2037Paweł Łoboda10OPTI CWM Gdynia188.0021 (80.00)29 (72.00)13 (108.00)
15POL 1221Julia Padzik5OPTI CWM Gdynia188.0028 (73.00)42 (59.00)6 (115.00)
16POL 1940Filip Bil11YK Stal Gdynia185.0010 (91.00)10 (91.00)27 (94.00)
17POL 1254Franciszek Thomas12YK Stal Gdynia185.0014 (87.00)9 (92.00)28 (93.00)
18POL 2118Maciej Maćkowiak13YKP Gdynia183.008 (93.00)30 (71.00)31 (90.00)
19POL 1943Wiktor Łasak14Opti CWM Gdynia181.0025 (76.00)20 (81.00)21 (100.00)
20POL 1446Gustaw Trybek15YKP Gdynia181.0040 (61.00)26 (75.00)15 (106.00)
21POL 2135Tymon Kosobucki16YKP Gdynia180.0024 (77.00)28 (73.00)18 (103.00)
22POL 1175Alicja Dampc6CHKŻ Chojnice178.0017 (84.00)7 (94.00)
23POL 2110Konrad Kunc17YK Stal Gdynia176.0051 (50.00)34 (67.00)12 (109.00)
24POL 2042Tymon Sochaj18KS AZS AWFiS Gdańsk176.004 (97.00)22 (79.00)
25POL 3425Maksymilian Malec19Opti CWM Gdynia173.0043 (58.00)32 (69.00)17 (104.00)
26POL 1551Maciej Streubel20YKP Gdynia171.0074 (27.00)18 (83.00)33 (88.00)
27POL 710Antoni Smagoń21CSW OPTY USTKA163.0019 (82.00)40 (81.00)
28POL 1665Mateusz Kluczka22YKP Gdynia160.0033 (68.00)37 (64.00)29 (92.00)
29POL 2211Antonina Puchowska7YK Stal Gdynia159.0047 (54.00)33 (68.00)30 (91.00)
30POL 1548Andrzej Thomas23YACHT KLUB STAL GDYNIA158.0030 (71.00)47 (54.00)34 (87.00)
31POL 2140Maja Józkowicz8YKP Gdynia158.0052 (49.00)39 (62.00)25 (96.00)
32POL 1541Jakub Porębski24Opti CWM Gdynia158.0038 (63.00)26 (95.00)
33POL 2035Piotr Muchlado25Opti CWM Gdynia158.0036 (65.00)8 (93.00)
34POL 1005Maja Filipska9YK Stal Gdynia157.0070 (31.00)43 (58.00)22 (99.00)
35POL 1925Alicja Wróblewska10YKP Gdynia157.0045 (56.00)46 (55.00)20 (101.00)
36POL 2270Piotr Kosowski26YKP Gdynia155.0011 (90.00)36 (65.00)
37POL 2116Alicja Saj111YK Stal Gdynia153.0055 (46.00)14 (107.00)
38POL 2169Natasza Micewicz12YKP Gdynia153.0046 (55.00)85 (16.00)23 (98.00)
39POL 1585Mateusz Grabowski27LKS Charzykowy152.0026 (75.00)24 (77.00)
40POL 2137Piotr Toczek28YKP Gdynia148.0039 (62.00)15 (86.00)
41POL 2134Jakub Matwiejczyk29YKP Gdynia147.0059 (42.00)51 (50.00)24 (97.00)
42POL 1897Michał Trafalski30YK Stal Gdynia143.0032 (69.00)54 (47.00)47 (74.00)
43POL 2086Tobiasz Zabiegałowski31OPTI CWM Gdynia142.0048 (53.00)32 (89.00)
44POL 2089Norbert Herba321YK Stal Gdynia141.0045 (56.00)36 (85.00)
45POL 936Maurycy Kosmowski33Port Mechelinki140.0050 (51.00)12 (89.00)
46POL 2222Karol Stachowski34Gdański Klub Żeglarski138.0029 (72.00)35 (66.00)
47POL 2022Iwo Dudek35YKP Gdynia130.0049 (52.00)23 (78.00)
48POL 2139Jan Mucharski36YKP Gdynia125.00130 (1.00)62 (39.00)35 (86.00)
49POL 3333Maja Komorowska13OPTI CWM Gdynia123.0048 (53.00)31 (70.00)
50POL 1159Rafał Ołowiak37YKP Gdynia121.0056 (45.00)45 (76.00)
51POL 2136Kajetan Matwiejczyk38YKP Gdynia119.0096 (5.00)59 (42.00)44 (77.00)
52POL 2001Oskar Sylka39YKP Gdynia116.0095 (6.00)53 (48.00)53 (68.00)
53POL 17Szymon Łysik40MKŻ Arka Gdynia116.0097 (4.00)69 (32.00)37 (84.00)
54POL 1178Jan Wiśniowski41CSW OPTY USTKA116.0052 (49.00)54 (67.00)
55POL 3407Jan Konkol42YKP Gdynia110.0062 (39.00)64 (37.00)50 (71.00)
56POL 1889Franciszek Wodkowski43OPTI CWM Gdynia107.0076 (25.00)67 (34.00)48 (73.00)
57POL 1650Martyna Lemanczyk44CSW OPTY USTKA103.0070 (31.00)49 (72.00)
58POL 1651Maria Fornalczyk14CSW OPTY USTKA102.0068 (33.00)52 (69.00)
59POL 1970Tymothy Melentyev45YKP Gdynia98.00126 (1.00)86 (15.00)38 (83.00)
60POL 2141Magdalena Ziółkowska152YKP Gdynia97.00119 (1.00)84 (17.00)41 (80.00)
61POL 1991August Sobczak46UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW95.006 (95.00)
62POL 2005Michał Kuczmarski47MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA89.0012 (89.00)
63POL 1670Zuzanna Zasada16KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK88.0013 (88.00)
64POL 360Patryk Ulaczyk48UKŻ LAMELKA Kartuzy88.0087 (14.00)27 (74.00)
65POL 1747Kacper Janowicz49KS AZS AWFiS Gdańsk87.0014 (87.00)
66POL 2117Piotr Tutkowski502YK Stal Gdynia86.00125 (1.00)97 (4.00)39 (82.00)
67POL 1993Michał Roman51Gdański Klub Żeglarski86.0058 (43.00)58 (43.00)
68POL 825Jan Wiśniewski52MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA86.0015 (86.00)
69POL 1584Zuzanna Bukowska17MKŻ Arka Gdynia86.0066 (35.00)50 (51.00)
70POL 2031Ida Kocięda183OPTI CWM Gdynia85.0016 (85.00)
71POL 1939Dante Luciani53UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ85.0016 (85.00)
72POL 9Aleksandra Zastawna19YKP Gdynia84.00111 (1.00)96 (5.00)42 (79.00)
73POL 1926Julia Czerwiak20YKP Gdynia81.00127 (1.00)81 (20.00)60 (61.00)
74POL 2082Natalia Nawrocka21MKŻ Arka Gdynia78.00133 (1.00)87 (14.00)57 (64.00)
75POL 907Milena Siczek22UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ78.0023 (78.00)
76POL 1812Franciszek Miłosz54YKP Gdynia78.0083 (18.00)61 (60.00)
77POL 1602Miłosz Szmagliński55YKP Gdynia76.00120 (1.00)82 (19.00)64 (57.00)
78POL 15Krzysztof Łucyk56MKŻ Arka Gdynia76.00109 (1.00)46 (75.00)
79POL 2133Aleksander Mucharski57YKP Gdynia75.0083 (18.00)44 (57.00)
80POL 651Alek Ćwigoń-Słomkowski58CSW OPTY USTKA73.0094 (7.00)55 (66.00)
81POL 1176Aleksandra Wiśniowska23CSW OPTY USTKA71.0093 (8.00)58 (63.00)
82POL 1917Karol Radomski59CSW OPTY USTKA71.00102 (1.00)51 (70.00)
83POL 88Hanna Duda24Port Mechelinki68.0077 (24.00)57 (44.00)
84POL 2067Piotr Kuźniarski60KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW67.0034 (67.00)
85POL 1555Blanka Bobula25STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB66.0035 (66.00)
86POL 147Lena Bukowska264YK Stal Gdynia65.0056 (65.00)
87POL 1409Maria Stachera2764.0037 (64.00)
88POL 1865Michał Kuchtyn61UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG63.0038 (63.00)
89POL 20311Jan Ząbkiewicz62OPTI CWM Gdynia63.0064 (37.00)75 (26.00)
90POL 1187Marek Filipski633YK Stal Gdynia63.00103 (1.00)59 (62.00)
91POL 2002Bartosz Osowski64YKP Gdynia62.0079 (22.00)61 (40.00)
92POL 1817Emilia Paszek285KS AZS AWFiS Gdańsk60.0041 (60.00)
93POL 11007Wiktor Pawelczyk65STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI60.0041 (60.00)
94POL 695Wiktor Kruszyński664YK Stal Gdynia59.00107 (1.00)63 (58.00)
95POL 121MILA FAKST296MKŻ ARKA GDYNIA59.0062 (59.00)
96POL 709Jakub Kuraś67KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW59.0042 (59.00)
97POL 1811Franciszek Zając68Gdański Klub Żeglarski57.0085 (16.00)60 (41.00)
98POL 1775Wiktor Mois69UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO57.0044 (57.00)
99POL 1869FABIAN WONG705MKŻ ARKA GDYNIA56.0065 (56.00)
100POL 704Adam Łucyk71MKŻ Arka Gdynia55.0066 (55.00)
101POL 170MAGDALENA ŁYSIK307MKŻ ARKA GDYNIA54.0067 (54.00)
102POL 7041ALEKSANDRA REDZLAN318MKŻ ARKA GDYNIA53.0068 (53.00)
103POL 122Kajetan Liszewski726OPTI CWM Gdynia52.0049 (52.00)
104POL 112JACEK PACZOS737MKŻ ARKA GDYNIA52.0069 (52.00)
105POL 260MIKOŁAJ KOREK748MKŻ ARKA GDYNIA51.0070 (51.00)
106POL 1625Sebastian Schmidt75KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK48.0053 (48.00)
107POL 1921Jan Marjański76KLUB SPORTOWY AZS AWFIS47.0054 (47.00)
108POL 1656Lidia Jakubowska32KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK46.0055 (46.00)
109POL 4708Kamil Roman779Gdański Klub Żeglarski45.0056 (45.00)
110POL 2026Patrycja Chiniewicz33MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI44.0057 (44.00)
111POL 158Igor Pawłowski78CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI41.0060 (41.00)
112POL 1981Ewa Fabisiak34GIŻYCKA GRUPA REGATOWA40.0061 (40.00)
113POL 1276Weronika Pawlak359OPTI CWM Gdynia39.00108 (1.00)63 (38.00)
114POL 1554Tymon Przyjemczak79KLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK38.0063 (38.00)
115POL 1672Oliwier Kozłowski80UKS NAVIGO SOPOT37.0093 (8.00)72 (29.00)
116POL 1768Wiktor Wróbel81MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA36.0065 (36.00)
117POL 1596Szymon Mocarski8210Port Mechelinki36.0065 (36.00)
118POL 1281Klara Malec3610OPTI CWM Gdynia35.0066 (35.00)
119POL 1700Mikołaj Cieślak83UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ34.0067 (34.00)
120POL 2723Radosław Dudkiewicz84LUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY33.0068 (33.00)
121POL 1760Max Niziałkowski85UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG32.0069 (32.00)
122POL 1704Franciszek Wołyniec86Uks Navigo Sopot30.0071 (30.00)
123POL 1491Mateusz Tokarski87UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ30.0071 (30.00)
124POL 2032Mateusz Kundzier88Gdański Klub Żeglarski29.00110 (1.00)73 (28.00)
125POL 1603Tomasz Zadora89UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ29.0072 (29.00)
126POL 723Borys Kowalczyk90LKS Charzykowy29.0099 (2.00)74 (27.00)
127POL 1246Hanna Gębicka37MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA28.0073 (28.00)
128POL 980Igor Mazurkiewicz91KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW26.0075 (26.00)
129POL 100Marcel Styba92Port Mechelinki26.00123 (1.00)76 (25.00)
130POL 21Maksymilian Stańko93Port Mechelinki25.00100 (1.00)77 (24.00)
131POL 10Sebastian Wawrzyniak9411Port Mechelinki23.0078 (23.00)
132POL 1362Miłosz Wyszyński95GIŻYCKA GRUPA REGATOWA23.0078 (23.00)
133POL 1592Mikołaj Łoboda9612OPTI CWM Gdynia22.0079 (22.00)
134POL 1701Marika Tassious38YKP Gdynia22.00128 (1.00)80 (21.00)
135POL 1916Konrad Ksionek97UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO21.0080 (21.00)
136POL 1047Grzegorz Stachera9820.0081 (20.00)
137POL 1007Hanna Kozłowska39MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI19.0082 (19.00)
138POL 925Nina Zygo40MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA15.0086 (15.00)
139POL 265Igor SAJ99Port Mechelinki14.00121 (1.00)88 (13.00)
140POL 12036Lidia Łukasik41UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ13.0088 (13.00)
141POL 1185Vsevolod Nazarov100UKS NAVIGO SOPOT12.0089 (12.00)
142POL 1310Jan Kubiak101CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI12.0089 (12.00)
143POL 1923Wiktor Weselak102KLUB SPORTOWY AZS AWFIS11.0090 (11.00)
144POL 1292Zuzanna Kapała42OPTI CWM Gdynia11.00124 (1.00)91 (10.00)
145POL 1913Bernard Narecki103KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW10.0091 (10.00)
146POL 1608Maja Szwejk43GIŻYCKA GRUPA REGATOWA9.0092 (9.00)
147POL 2150Makary Gałka104UKS NAVIGO Sopot9.0092 (9.00)
148POL 1971Jan Bobula105STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB7.0094 (7.00)
149POL 2003Barbara Kus4411OPTI CWM Gdynia6.0095 (6.00)
150POL 1655Iga Sobieszuk45UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ3.0098 (3.00)
151POL 9369Olaf Krupa106Port Mechelinki3.0098 (3.00)
152POL 1985Hubert Kunc10713Port Mechelinki2.0099 (2.00)
153POL 325Bartłomiej Bil10814OPTI CWM Gdynia2.00141 (1.00)108 (1.00)
154POL 1158Antonia Pierzchalska46STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI1.00139 (1.00)
155POL 910Wojtek Jankowski109KLUB SPORTOWY AZS AWFIS1.00129 (1.00)
156POL 777Ignacy Sobczak11015UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW1.00138 (1.00)
157POL 1773Ryszard Ruban111MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA1.00106 (1.00)
158POL 2112Olivier Wyżychowski11216OPTI CWM Gdynia1.00100 (1.00)
159POL 362Hanna Wasilewska47UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ1.00137 (1.00)
160POL 1292Franciszek Karmoliński11317OPTI CWM Gdynia1.00101 (1.00)
161POL 2090Juliusz Reszka114MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA1.00116 (1.00)
162POL 121Mila Faust4812MKŻ ARKA Gdynia1.00106 (1.00)
163POL 1813Rozalia Rozum49MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA1.00118 (1.00)
164POL 204Stanisław Kalk11518OPTI CWM Gdynia1.00105 (1.00)
165POL 1328Tymon Szkołut116UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ1.00105 (1.00)
166POL 1048Maksymilian Papucki117UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE1.00107 (1.00)
167POL 1659Mateusz Bogdziwicz118Port Mechelinki1.00104 (1.00)
168POL 2144Wiktor Radziej119KLUB SPORTOWY AZS AWFIS1.00115 (1.00)
169POL 363Tymoteusz Kniter120UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ1.00134 (1.00)
170POL 1493Marta Sochacka50UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ1.00122 (1.00)
171POL 20321Antoni Zając12119GKŻ Gdańsk1.00109 (1.00)
172POL 1069Tadeusz Wiatrowski122CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI1.00113 (1.00)
173POL 336Michał Kozłowski123MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI1.00140 (1.00)
174POL 1601Maciej Aljabali124UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ1.00102 (1.00)
175POL 2065Aleksander Szczepara125KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW1.00112 (1.00)
176POL 1066Franciszek Kosecki126CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI1.00101 (1.00)
177POL 130Laura Kwiatkowska51MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA1.00114 (1.00)
178POL 2171Michał Ciechanowicz127GIŻYCKA GRUPA REGATOWA1.00103 (1.00)
179POL 1559Martyna Muller52MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA1.00132 (1.00)
180POL 364Maksymilian Konkel128UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ1.00131 (1.00)
181POL 1751Antoni Gabryszewski129UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ1.00117 (1.00)
182POL 2079Maurycy Odejewski130CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI1.00104 (1.00)
183POL 359Sara Browarczyk53UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ1.00136 (1.00)
184POL 5Igor Foltyn131UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ1.00135 (1.00)
185POL 1139Alicja Kurpiewska54MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA0.00
186POL 1788Wiktor Raszka132MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA0.00
187POL 2816Tomasz Ruban13320MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA0.00
188POL 1351Franciszek Kamola134KLUB SPORTOWY AZS AWFIS0.00
189POL 1384Bianka Kus55UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM0.00
190POL 1137Adam Margasiński135MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA0.00
M.c. Nr żagla Zawodnik Klub Pkt. R1R2R3R4R5R6R7R8R9
1POL 1758January SzczukowskiCHKŻ Chojnice 26.00 1.0 1.0 3.0 1.0 3.0 (12.0) 2.0 10.0 5.0
2POL 2244Igor KawałkoOPTI CWM GDYNIA 29.00 4.0 2.0 9.0 2.0 (28.0) 2.0 4.0 3.0 3.0
3POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka Gdynia 34.00 2.0 4.0 3.0 3.0 4.0 1.0 (19.0) 8.0 9.0
4POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk 56.00 8.0 DPI1 1.0 9.0 7.0 3.0 7.0 17.0 4.0 (38.0)
5POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia 56.00 11.0 5.0 4.0 (20.0) 15.0 3.0 5.0 11.0 2.0
6POL 1991August SobczakUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW 62.00 2.0 (75.0 DSQ) 1.0 1.0 12.0 2.0 31.0 9.0 4.0
7POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia 62.00 7.0 7.0 2.0 12.0 1.0 1.0 (23.0) 12.0 20.0
8POL 2118Maciej MaćkowiakYKP Gdynia 62.00 10.0 4.0 (17.0) 5.0 15.0 8.0 7.0 6.0 7.0
9POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia 79.00 5.0 14.0 5.0 10.0 6.0 6.0 11.0 (48.0) 22.0
10POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia 89.00 15.0 6.0 4.0 (58.0) 1.0 9.0 1.0 27.0 26.0
11POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia 95.00 3.0 9.0 12.0 13.0 (24.0) 16.0 22.0 14.0 6.0
12POL 2005Michał KuczmarskiMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 100.00 22.0 8.0 8.0 15.0 7.0 4.0 (33.0) 23.0 13.0
13POL 1670Zuzanna ZasadaKLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 101.00 11.0 11.0 5.0 4.0 20.0 28.0 10.0 (34.0) 12.0
14POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia 105.00 8.0 17.0 13.0 19.0 10.0 19.0 8.0 (30.0) 11.0
15POL 825Jan WiśniewskiMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 109.00 (24.0) 3.0 22.0 17.0 22.0 24.0 15.0 5.0 1.0
16POL 1939Dante LucianiUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 111.00 24.0 (28.0) 19.0 15.0 2.0 15.0 12.0 16.0 8.0
17POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice 125.00 6.0 2.0 1.0 (75.0 DNF) 69.0 3.0 9.0 7.0 28.0
18POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski 127.00 (30.0) 12.0 11.0 21.0 19.0 11.0 13.0 25.0 15.0
19POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia 130.00 12.0 3.0 15.0 26.0 8.0 25.0 20.0 (36.0) 21.0
20POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia 136.00 6.0 18.0 21.0 4.0 11.0 29.0 (37.0) 33.0 14.0
21POL 2037Paweł ŁobodaOPTI CWM Gdynia 138.00 19.0 22.0 32.0 9.0 12.0 7.0 24.0 13.0 (43.0)
22POL 12Aleksander PaczosMKŻ Arka Gdynia 142.00 5.0 27.0 7.0 26.0 11.0 8.0 (41.0) 40.0 18.0
23POL 907Milena SiczekUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 143.00 9.0 16.0 8.0 24.0 32.0 14.0 16.0 (45.0) 24.0
24POL 2135Tymon KosobuckiYKP Gdynia 159.00 9.0 (75.0 UFD) 16.0 8.0 38.0 5.0 56.0 17.0 10.0
25POL 1943Wiktor ŁasakOpti CWM Gdynia 161.00 17.0 10.0 6.0 16.0 47.0 4.0 27.0 (75.0 DSQ) 34.0
26POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy 162.00 20.0 10.0 21.0 5.0 6.0 22.0 49.0 (61.0) 29.0
27POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia 165.00 15.0 (39.0) 13.0 38.0 14.0 15.0 6.0 31.0 33.0
28POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia 167.00 25.0 43.0 25.0 34.0 24.0 11.0 3.0 2.0 (75.0 UFD)
29POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski 167.00 30.0 35.0 6.0 9.0 19.0 10.0 36.0 22.0 (40.0)
30POL 1548Andrzej ThomasYACHT KLUB STAL GDYNIA 168.00 13.0 7.0 (75.0 UFD) 6.0 18.0 22.0 26.0 35.0 41.0
31POL 2081Zofia GlazaOpti CWM Gdynia 169.00 16.0 29.0 2.0 17.0 16.0 18.0 (51.0) 20.0 51.0
32POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia 170.00 27.0 28.0 (41.0) 22.0 8.0 10.0 18.0 32.0 25.0
33POL 1665Mateusz KluczkaYKP Gdynia 171.00 36.0 17.0 10.0 8.0 21.0 34.0 21.0 24.0 (37.0)
34POL 2067Piotr KuźniarskiKLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 173.00 19.0 13.0 11.0 25.0 5.0 14.0 (66.0) 39.0 47.0
35POL 1555Blanka BobulaSTOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 175.00 12.0 SCP 30.0 7.0 7.0 16.0 13.0 (75.0 DSQ) 44.0 46.0
36POL 2035Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia 175.00 25.0 21.0 15.0 10.0 7.0 19.0 30.0 (50.0) 48.0
37POL 1409Maria Stachera 177.00 11.0 SCP 15.0 30.0 18.0 28.0 21.0 53.0 1.0 (75.0 UFD)
38POL 1865Michał KuchtynUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 178.00 31.0 25.0 24.0 33.0 23.0 5.0 14.0 (58.0) 23.0
39POL 2137Piotr ToczekYKP Gdynia 182.00 18.0 24.0 10.0 6.0 25.0 17.0 40.0 42.0 (67.0)
40POL 1446Gustaw TrybekYKP Gdynia 182.00 20.0 19.0 23.0 33.0 29.0 20.0 (46.0) 21.0 17.0
41POL 11007Wiktor PawelczykSTOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 184.00 14.0 13.0 22.0 13.0 27.0 37.0 43.0 15.0 (75.0 DNF)
42POL 709Jakub KuraśKLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 186.00 1.0 8.0 75.0 DNE 14.0 9.0 16.0 (48.0) 28.0 35.0
43POL 3425Maksymilian MalecOpti CWM Gdynia 199.00 13.0 (75.0 UFD) 14.0 3.0 13.0 27.0 52.0 46.0 31.0
44POL 1775Wiktor MoisUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 203.00 28.0 26.0 14.0 11.0 4.0 9.0 58.0 (66.0) 53.0
45POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia 206.00 40.0 22.0 18.0 35.0 (52.0) 31.0 25.0 19.0 16.0
46POL 2169Natasza MicewiczYKP Gdynia 210.00 26.0 30.0 28.0 28.0 2.0 12.0 45.0 (47.0) 39.0
47POL 2211Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia 221.00 21.0 21.0 27.0 30.0 20.0 17.0 29.0 (67.0) 56.0
48POL 3333Maja KomorowskaOPTI CWM Gdynia 222.00 29.0 5.0 36.0 12.0 9.0 32.0 47.0 52.0 (61.0)
49POL 2022Iwo DudekYKP Gdynia 230.00 23.0 16.0 20.0 47.0 31.0 20.0 (75.0 BFD) 41.0 32.0
50POL 936Maurycy KosmowskiPort Mechelinki 233.00 38.0 37.0 33.0 (45.0) 5.0 30.0 28.0 26.0 36.0
51POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia 234.00 14.0 33.0 20.0 36.0 40.0 23.0 (67.0) 38.0 30.0
52POL 2140Maja JózkowiczYKP Gdynia 252.00 23.0 11.0 12.0 27.0 38.0 46.0 42.0 53.0 (59.0)
53POL 1625Sebastian SchmidtKLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 254.00 35.0 14.0 (75.0 UFD) 44.0 17.0 42.0 34.0 49.0 19.0
54POL 1921Jan MarjańskiKLUB SPORTOWY AZS AWFIS 263.00 43.0 20.0 (75.0 UFD) 20.0 22.0 32.0 35.0 29.0 62.0
55POL 1656Lidia JakubowskaKLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 265.00 17.0 (54.0) 43.0 21.0 46.0 24.0 44.0 43.0 27.0
56POL 1159Rafał OłowiakYKP Gdynia 268.00 41.0 53.0 32.0 19.0 30.0 6.0 32.0 55.0 (60.0)
57POL 2026Patrycja ChiniewiczMIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI 280.00 28.0 (75.0 UFD) 35.0 39.0 30.0 30.0 39.0 37.0 42.0
58POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski 289.00 41.0 42.0 18.0 22.0 32.0 26.0 54.0 (65.0) 54.0
59POL 2134Jakub MatwiejczykYKP Gdynia 292.00 29.0 32.0 33.0 (75.0 DSQ) 34.0 40.0 61.0 18.0 45.0
60POL 158Igor PawłowskiCHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 300.00 34.0 37.0 23.0 37.0 31.0 36.0 38.0 (71.0) 64.0
61POL 1981Ewa FabisiakGIŻYCKA GRUPA REGATOWA 302.00 38.0 24.0 49.0 36.0 10.0 44.0 (64.0) 57.0 44.0
62POL 3407Jan KonkolYKP Gdynia 310.00 35.0 26.0 29.0 24.0 36.0 51.0 (60.0) 60.0 49.0
63POL 1554Tymon PrzyjemczakKLUB SPORTOWY ZATOKA PUCK 313.00 12.0 (75.0 UFD) 38.0 2.0 45.0 35.0 69.0 56.0 56.0 SCP
64POL 20311Jan ZąbkiewiczOPTI CWM Gdynia 314.00 16.0 9.0 (75.0 BFD) 46.0 27.0 18.0 59.0 64.0 75.0 UFD
65POL 1768Wiktor WróbelMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 319.00 33.0 35.0 26.0 42.0 26.0 51.0 (68.0) 51.0 55.0
66POL 1584Zuzanna BukowskaMKŻ Arka Gdynia 320.00 34.0 36.0 31.0 41.0 18.0 42.0 55.0 63.0 (75.0 DSQ)
67POL 1700Mikołaj CieślakUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 323.00 37.0 45.0 35.0 32.0 37.0 28.0 (63.0) 59.0 50.0
68POL 2723Radosław DudkiewiczLUDOWY KLUB SPORTOWY CHARZYKOWY 329.00 46.0 18.0 51.0 31.0 21.0 34.0 65.0 (70.0) 63.0
69POL 1760Max NiziałkowskiUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BRYG 337.00 10.0 57.0 46.0 28.0 65.0 27.0 50.0 54.0 (75.0 UFD)
70POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia 338.00 39.0 36.0 24.0 32.0 42.0 45.0 62.0 (69.0) 58.0
71POL 1491Mateusz TokarskiUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 349.00 4.0 6.0 25.0 (75.0 DNF) 68.0 70.0 57.0 62.0 57.0
72POL 1603Tomasz ZadoraUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 359.00 21.0 47.0 28.0 41.0 41.0 43.0 (72.0) 72.0 66.0
73POL 1246Hanna GębickaMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 362.00 50.0 33.0 44.0 30.0 45.0 21.0 71.0 (73.0) 68.0
74POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia 364.00 46.0 23.0 (75.0 UFD) 23.0 13.0 56.0 70.0 68.0 65.0
75POL 980Igor MazurkiewiczKLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 198.00 36.0 48.0 40.0 (56.0) 14.0 40.0 7.0 3.0 10.0
76POL 1889Franciszek WodkowskiOPTI CWM Gdynia 211.00 51.0 39.0 54.0 11.0 (58.0) 23.0 6.0 7.0 20.0
77POL 88Hanna DudaPort Mechelinki 212.00 32.0 44.0 29.0 (50.0) 43.0 50.0 8.0 4.0 2.0
78POL 1362Miłosz WyszyńskiGIŻYCKA GRUPA REGATOWA 212.00 31.0 31.0 36.0 43.0 (51.0) 36.0 5.0 27.0 3.0
79POL 2002Bartosz OsowskiYKP Gdynia 215.00 37.0 48.0 27.0 40.0 37.0 (49.0) 4.0 18.0 4.0
80POL 1916Konrad KsionekUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NAVIGO 219.00 22.0 40.0 19.0 (59.0) 52.0 50.0 14.0 5.0 17.0
81POL 1047Grzegorz Stachera 230.00 59.0 SCP 46.0 (75.0 DSQ) 16.0 25.0 33.0 17.0 10.0 24.0
82POL 1007Hanna KozłowskaMIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI 231.00 (57.0) 50.0 17.0 47.0 43.0 31.0 12.0 25.0 6.0
83POL 2133Aleksander MucharskiYKP Gdynia 236.00 (75.0 DSQ) 42.0 53.0 18.0 17.0 59.0 9.0 8.0 30.0
845743Egor Sidelnikov 239.00 40.0 34.0 (52.0) 42.0 47.0 38.0 22.0 1.0 15.0
85POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski 249.00 42.0 (44.0) 42.0 38.0 41.0 26.0 19.0 6.0 35.0
86POL 925Nina ZygoMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 255.00 39.0 38.0 37.0 (49.0) 40.0 35.0 32.0 26.0 8.0
87POL 360Patryk UlaczykUKŻ LAMELKA Kartuzy 255.00 52.0 23.0 26.0 44.0 (61.0) 39.0 15.0 29.0 27.0
88POL 12036Lidia ŁukasikUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 257.00 50.0 49.0 30.0 27.0 35.0 63.0 (74.0 UFD) 2.0 1.0
89POL 1310Jan KubiakCHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 257.00 45.0 (75.0 DSQ) 38.0 23.0 42.0 44.0 23.0 20.0 22.0
90POL 1923Wiktor WeselakKLUB SPORTOWY AZS AWFIS 260.00 53.0 32.0 (75.0 UFD) 49.0 48.0 49.0 2.0 13.0 14.0
91POL 1913Bernard NareckiKLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 272.00 59.0 25.0 34.0 (63.0) 54.0 38.0 34.0 16.0 12.0
92POL 1608Maja SzwejkGIŻYCKA GRUPA REGATOWA 276.00 61.0 15.0 (75.0 BFD) 52.0 57.0 58.0 13.0 9.0 11.0
93POL 1672Oliwier KozłowskiUKS NAVIGO SOPOT 278.00 49.0 12.0 41.0 SCP 53.0 (60.0) 29.0 38.0 43.0 13.0
94POL 1971Jan BobulaSTOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 287.00 68.0 SCP 43.0 (75.0 DSQ) 37.0 34.0 37.0 28.0 15.0 25.0
95POL 2001Oskar SylkaYKP Gdynia 289.00 (56.0) 45.0 31.0 54.0 53.0 54.0 24.0 21.0 7.0
96POL 2136Kajetan MatwiejczykYKP Gdynia 289.00 (57.0) 52.0 51.0 29.0 35.0 57.0 11.0 35.0 19.0
97POL 17Szymon ŁysikMKŻ Arka Gdynia 292.00 45.0 34.0 45.0 43.0 23.0 (52.0) 27.0 30.0 45.0
98POL 1655Iga SobieszukUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 295.00 49.0 50.0 42.0 48.0 (54.0) 45.0 42.0 14.0 5.0
99POL 723Borys KowalczykLKS Charzykowy 295.00 (62.0) 41.0 39.0 57.0 36.0 41.0 10.0 38.0 33.0
100POL 21Maksymilian StańkoPort Mechelinki 297.00 44.0 (75.0 UFD) 60.0 35.0 33.0 55.0 16.0 12.0 42.0
101POL 1066Franciszek KoseckiCHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 297.00 (54.0) 27.0 54.0 48.0 48.0 25.0 20.0 44.0 31.0
102POL 1601Maciej AljabaliUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 309.00 (68.0) 66.0 43.0 29.0 44.0 53.0 25.0 11.0 38.0
103POL 2171Michał CiechanowiczGIŻYCKA GRUPA REGATOWA 312.00 48.0 31.0 41.0 55.0 (56.0) 52.0 39.0 23.0 23.0
104POL 2079Maurycy OdejewskiCHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 313.00 48.0 59.0 44.0 34.0 63.0 (75.0 DSQ) 3.0 22.0 40.0
105POL 1328Tymon SzkołutUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 316.00 27.0 47.0 45.0 54.0 (59.0) 41.0 40.0 28.0 34.0
106POL 1773Ryszard RubanMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 320.00 52.0 49.0 56.0 45.0 (61.0) 47.0 45.0 17.0 9.0
107POL 1048Maksymilian PapuckiUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 323.00 (60.0 SCP) 56.0 47.0 46.0 50.0 48.0 26.0 24.0 26.0
108POL 1276Weronika PawlakOPTI CWM Gdynia 324.00 33.0 51.0 (75.0 BFD) 14.0 50.0 52.0 SCP 43.0 49.0 32.0
109POL 15Krzysztof ŁucykMKŻ Arka Gdynia 334.00 42.0 57.0 34.0 40.0 49.0 (59.0) 29.0 37.0 46.0
110POL 2032Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski 335.00 47.0 52.0 50.0 61.0 55.0 (75.0 DSQ) 18.0 31.0 21.0
111POL 9Aleksandra ZastawnaYKP Gdynia 343.00 47.0 40.0 48.0 55.0 (62.0) 62.0 33.0 19.0 39.0
112POL 2065Aleksander SzczeparaKLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 344.00 54.0 51.0 46.0 51.0 39.0 (57.0) 21.0 41.0 41.0
113POL 1069Tadeusz WiatrowskiCHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 351.00 32.0 19.0 39.0 (62.0) 49.0 53.0 49.0 55.0 55.0
114POL 130Laura KwiatkowskaMIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 362.00 55.0 61.0 62.0 39.0 33.0 43.0 (74.0 UFD) 40.0 29.0
115POL 2144Wiktor RadziejKLUB SPORTOWY AZS AWFIS 364.00 (70.0 DPI1) 65.0 60.0 51.0 75.0 DNE 33.0 30.0 32.0 18.0
116POL 2090Juliusz ReszkaMIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 368.00 53.0 20.0 40.0 57.0 53.0 54.0 46.0 45.0 (74.0 DNC)
117POL 1751Antoni GabryszewskiUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 379.00 18.0 (75.0 UFD) 48.0 75.0 DNS 26.0 56.0 74.0 UFD 46.0 36.0
118POL 1813Rozalia RozumMIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 382.00 44.0 54.0 53.0 56.0 60.0 46.0 35.0 34.0 (74.0 DNC)
119POL 2141Magdalena ZiółkowskaYKP Gdynia 387.00 43.0 46.0 (59.0) 31.0 57.0 58.0 48.0 56.0 48.0
120POL 1602Miłosz SzmaglińskiYKP Gdynia 389.00 62.0 38.0 61.0 (67.0) 46.0 67.0 1.0 58.0 56.0
121POL 265Igor SAJPort Mechelinki 401.00 60.0 60.0 50.0 60.0 (67.0) 61.0 49.0 DPI1 33.0 28.0
122POL 1493Marta SochackaUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ 401.00 63.0 56.0 55.0 (75.0 DNS) 58.0 39.0 37.0 39.0 54.0
123POL 100Marcel StybaPort Mechelinki 402.00 59.0 53.0 55.0 (68.0) 64.0 47.0 36.0 36.0 52.0
124POL 1292Zuzanna KapałaOPTI CWM Gdynia 404.00 51.0 (75.0 UFD) 52.0 64.0 44.0 55.0 74.0 UFD 48.0 16.0
125POL 2117Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia 414.00 61.0 61.0 58.0 25.0 29.0 63.0 56.0 61.0 (74.0 DNC)
126POL 1970Tymothy MelentyevYKP Gdynia 418.00 58.0 29.0 57.0 53.0 55.0 (60.0) 50.0 59.0 57.0
127POL 1926Julia CzerwiakYKP Gdynia 420.00 58.0 58.0 57.0 (65.0) 59.0 64.0 31.0 42.0 51.0
128POL 1701Marika TassiousYKP Gdynia 423.00 (66.0) 59.0 49.0 59.0 62.0 62.0 41.0 47.0 44.0
129POL 910Wojtek JankowskiKLUB SPORTOWY AZS AWFIS 437.00 31.0 DPI1 41.0 16.0 52.0 (75.0 DNC) 75.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC
130POL 2139Jan MucharskiYKP Gdynia 447.00 (75.0 DNC) 55.0 56.0 50.0 51.0 13.0 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC
131POL 364Maksymilian KonkelUCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 460.00 (67.0) 60.0 58.0 60.0 66.0 61.0 52.0 54.0 49.0
132POL 1559Martyna MullerMIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 461.00 (65.0) 63.0 64.0 58.0 65.0 64.0 51.0 53.0 43.0
133POL 2082Natalia NawrockaMKŻ Arka Gdynia 462.00 63.0 63.0 63.0 70.0 39.0 60.0 54.0 50.0 (74.0 DNC)
134POL 363Tymoteusz KniterUCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 464.00 (69.0) 62.0 62.0 61.0 63.0 65.0 53.0 51.0 47.0
135POL 5Igor FoltynUCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 466.00 (68.0) 62.0 47.0 62.0 64.0 67.0 57.0 57.0 50.0
136POL 359Sara BrowarczykUCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 467.00 66.0 64.0 (75.0 DSQ) 69.0 66.0 66.0 47.0 52.0 37.0
137POL 362Hanna WasilewskaUCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 497.00 70.0 (75.0 UFD) 61.0 63.0 67.0 68.0 55.0 60.0 53.0
138POL 777Ignacy SobczakUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZKWAŁ LEGIONOW 514.00 67.0 64.0 59.0 64.0 70.0 69.0 59.0 62.0 (74.0 DNC)
139POL 1158Antonia PierzchalskaSTOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI 518.00 60.0 58.0 63.0 66.0 (75.0 UFD) 65.0 58.0 74.0 DNC 74.0 DNC
140POL 336Michał KozłowskiMIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI 538.00 64.0 55.0 (75.0 DNC) 75.0 DNS 56.0 66.0 74.0 DNC 74.0 DNC 74.0 DNC
141POL 325Bartłomiej BilOPTI CWM Gdynia 564.00 71.0 67.0 (75.0 RET) 71.0 75.0 DNF 72.0 SCP 60.0 74.0 DNC 74.0 DNC
M.c. Nr żagla Zawodnik Klub Pkt. R1R2R3R4R5R6R7
1POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia 24.00 4 5 4 9 (19) 1 1
2POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski 30.00 4 6 7 2 (18) 7 4
3POL 1758January SzczukowskiCHKŻ Chojnice 32.00 6 (9) 6 4 4 5 7
4POL 2081Zofia GlazaOpti CWM Gdynia 34.00 5 6 7 3 2 11 (20)
5POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka Gdynia 37.00 2 1 2 5 1 26 (dsq)
6POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia 45.00 3 3 9 (22) 5 17 8
7POL 1175Alicja DampcCHKŻ Chojnice 53.00 7 1 (dsq) 3 34 3 5
8POL 2035Piotr MuchladoOpti CWM Gdynia 54.00 2 4 2 6 (ufd) 15 25
9POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia 55.00 15 2 5 1 14 18 (30)
10POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia 56.00 1 27 3 8 11 6 (36)
11POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia 58.00 10 2 1 11 10 (32) 24
12POL 936Maurycy KosmowskiPort Mechelinki 60.00 (21) 18 1 2 9 16 14
13POL 2212Mateusz GraczykCSW OPTY USTKA 62.00 5 (ufd) 15 5 7 12 18
14POL 1747Kacper JanowiczKS AZS AWFiS Gdańsk 72.00 (22) 5 20 13 20 8 6
15POL 2137Piotr ToczekYKP Gdynia 83.00 9 15 23 20 (25) 13 3
16POL 2031Ida KociędaOPTI CWM Gdynia 86.00 13 10 10 12 (31) 24 17
17POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia 88.00 11 9 6 21 21 20 (33)
18POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia 92.00 11 (ufd) 5 7 3 ufd 9
19POL 710Antoni SmagońCSW OPTY USTKA 92.00 17 8 16 9 29 (43) 13
20POL 1943Wiktor ŁasakOpti CWM Gdynia 92.00 15 12 21 8 (ufd) 10 26
21POL 2244Igor KawałkoOPTI CWM GDYNIA 93.00 1 (ufd) 3 1 ufd 4 27
22POL 2042Tymon SochajKS AZS AWFiS Gdańsk 95.00 8 (ufd) 8 18 ufd 2 2
23POL 2022Iwo DudekYKP Gdynia 95.00 6 7 14 19 16 33 (40)
24POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy 98.00 14 (ufd) 4 15 12 41 12
25POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia 104.00 3 (ufd) ufd 6 6 9 23
26POL 1446Gustaw TrybekYKP Gdynia 104.00 17 12 22 15 17 (29) 21
27POL 360Patryk UlaczykUKŻ LAMELKA Kartuzy 106.00 18 26 18 16 13 (ufd) 15
28POL 2135Tymon KosobuckiYKP Gdynia 112.00 12 7 19 17 (45) 14 43
29POL 2037Paweł ŁobodaOPTI CWM Gdynia 113.00 19 3 9 24 33 25 (38)
30POL 2118Maciej MaćkowiakYKP Gdynia 115.00 20 8 11 17 24 35 (45)
31POL 3333Maja KomorowskaOPTI CWM Gdynia 118.00 (dns) dns 10 4 8 28 11
32POL 3425Maksymilian MalecOpti CWM Gdynia 123.00 7 13 (ufd) 7 23 44 29
33POL 2211Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia 123.00 9 11 11 10 36 (ufd) 46
34POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia 123.00 30 13 17 20 22 21 (32)
35POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski 126.00 14 16 8 12 (42) 37 39
36POL 2270Piotr KosowskiYKP Gdynia 130.00 10 14 16 31 32 27 (42)
37POL 1665Mateusz KluczkaYKP Gdynia 132.00 26 14 13 21 (39) 30 28
38POL 1541Jakub PorębskiOpti CWM Gdynia 135.00 24 22 24 34 15 (47) 16
39POL 2140Maja JózkowiczYKP Gdynia 138.00 23 4 19 32 38 (42) 22
40POL 12Aleksander PaczosMKŻ Arka Gdynia 145.00 29 10 17 25 27 (39) 37
41POL 1817Emilia PaszekKS AZS AWFiS Gdańsk 149.00 27 28 15 26 (35) 19 34
42POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia 150.00 13 19 25 23 (ufd) 23 47
43POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia 151.00 31 15 14 16 40 (ufd) 35
44POL 2133Aleksander MucharskiYKP Gdynia 155.00 16 20 (ufd) 14 ufd 38 10
45POL 2089Norbert HerbaYK Stal Gdynia 155.00 25 16 18 19 26 51 (55)
46POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia 158.00 23 17 29 28 30 31 (49)
47POL 1548Andrzej ThomasYACHT KLUB STAL GDYNIA 159.00 12 11 (ufd) 11 28 45 52
48POL 2086Tobiasz ZabiegałowskiOPTI CWM Gdynia 170.00 28 29 20 18 41 34 (48)
49POL 122Kajetan LiszewskiOPTI CWM Gdynia 174.00 31 23 12 35 37 36 (50)
50POL 1584Zuzanna BukowskaMKŻ Arka Gdynia 179.00 16 (ufd) 26 14 dsq 22 44
51POL 2134Jakub MatwiejczykYKP Gdynia 181.00 30 24 (ufd) 13 43 40 31
52POL 1178Jan WiśniowskiCSW OPTY USTKA 186.00 28 21 24 26 (47) 46 41
53POL 2001Oskar SylkaYKP Gdynia 187.00 24 18 12 (bfd) ufd ufd 19
54POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia 196.00 19 19 27 30 (ufd) 48 53
55POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia 200.00 20 20 34 32 44 50 (51)
56POL 4708Kamil RomanGdański Klub Żeglarski 203.00 34 22 28 24 46 49 (54)
57POL 88Hanna DudaPort Mechelinki 87.00 18 (ufd) 22 37 5 5
58POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski 90.00 21 (ufd) 23 35 8 3
59POL 2136Kajetan MatwiejczykYKP Gdynia 94.00 25 32 (34) 29 2 6
60POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski 95.00 32 17 27 (39) 15 4
61POL 2002Bartosz OsowskiYKP Gdynia 97.00 34 21 26 (46) 6 10
62POL 2139Jan MucharskiYKP Gdynia 99.00 26 25 (35) 28 4 16
63POL 1276Weronika PawlakOPTI CWM Gdynia 104.00 33 (34) 28 22 13 8
64POL 3407Jan KonkolYKP Gdynia 104.00 22 30 (31) 30 10 12
65POL 1596Szymon MocarskiPort Mechelinki 109.00 27 24 (43) 25 24 9
66POL 1281Klara MalecOPTI CWM Gdynia 111.00 32 31 (37) 23 12 13
67POL 1889Franciszek WodkowskiOPTI CWM Gdynia 121.00 (37) 33 29 37 3 19
68POL 1651Maria FornalczykCSW OPTY USTKA 121.00 (39) 31 13 38 16 23
69POL 17Szymon ŁysikMKŻ Arka Gdynia 123.00 (35) 35 21 27 25 15
70POL 1650Martyna LemanczykCSW OPTY USTKA 126.00 35 27 35 (36) 18 11
71POL 1704Franciszek WołyniecUks Navigo Sopot 132.00 (38) 23 30 27 22 30
72POL 1672Oliwier KozłowskiUKS NAVIGO SOPOT 140.00 33 (ufd) 38 34 17 18
73POL 2032Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski 141.00 (36) 25 31 33 31 21
74POL 723Borys KowalczykLKS Charzykowy 144.00 (43) 28 32 31 27 26
75POL 20311Jan ZąbkiewiczOPTI CWM Gdynia 148.00 (dns) dns 42 33 14 2
76POL 100Marcel StybaPort Mechelinki 151.00 36 40 30 (44) 28 17
77POL 21Maksymilian StańkoPort Mechelinki 152.00 44 39 38 (49) 9 22
78POL 10Sebastian WawrzyniakPort Mechelinki 153.00 (ufd) ufd 25 40 11 20
79POL 1592Mikołaj ŁobodaOPTI CWM Gdynia 162.00 (46) 32 33 41 29 27
80POL 1701Marika TassiousYKP Gdynia 162.00 (41) 35 40 29 30 28
81POL 1926Julia CzerwiakYKP Gdynia 164.00 (42) 37 32 42 21 32
82POL 1602Miłosz SzmaglińskiYKP Gdynia 173.00 (43) 42 37 41 20 33
83POL 1812Franciszek MiłoszYKP Gdynia 176.00 39 29 (ufd) 39 40 29
84POL 2141Magdalena ZiółkowskaYKP Gdynia 177.00 40 36 33 (43) 43 25
85POL 2169Natasza MicewiczYKP Gdynia 179.00 (dnc) dnc dnc dnc 7 1
86POL 1970Tymothy MelentyevYKP Gdynia 180.00 50 (ufd) 46 45 1 38
87POL 2082Natalia NawrockaMKŻ Arka Gdynia 181.00 (45) 33 44 38 42 24
88POL 265Igor SAJPort Mechelinki 183.00 40 26 39 42 36 (dnc)
89POL 1185Vsevolod NazarovUKS NAVIGO SOPOT 185.00 29 (ufd) 36 bfd ufd 7
90POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia 187.00 8 (ufd) ufd 10 dnc dnc
91POL 1292Zuzanna KapałaOPTI CWM Gdynia 191.00 38 38 (ufd) 40 19 ufd
92POL 2150Makary GałkaUKS NAVIGO Sopot 192.00 41 41 (ufd) 36 37 37
93POL 1176Aleksandra WiśniowskaCSW OPTY USTKA 195.00 37 (ufd) 45 43 34 36
94POL 651Alek Ćwigoń-SłomkowskiCSW OPTY USTKA 196.00 48 37 (50) 44 33 34
95POL 2003Barbara KusOPTI CWM Gdynia 197.00 44 34 42 46 (ufd) 31
96POL 9Aleksandra ZastawnaYKP Gdynia 198.00 (dns) dns dnc 47 23 14
97POL 2117Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia 200.00 45 44 40 (50) 32 39
98POL 9369Olaf KrupaPort Mechelinki 207.00 (dns) 43 36 48 39 41
99POL 1985Hubert KuncPort Mechelinki 211.00 46 49 39 51 26 (ufd)
100POL 2112Olivier WyżychowskiOPTI CWM Gdynia 220.00 48 47 41 (53) 41 43
101POL 1292Franciszek KarmolińskiOPTI CWM Gdynia 224.00 47 36 49 47 (ufd) 45
102POL 1917Karol RadomskiCSW OPTY USTKA 225.00 42 30 41 (bfd) ufd ufd
103POL 1187Marek FilipskiYK Stal Gdynia 228.00 47 45 (ufd) 45 35 ufd
104POL 1659Mateusz BogdziwiczPort Mechelinki 232.00 49 39 48 (bfd) ufd 40
105POL 204Stanisław KalkOPTI CWM Gdynia 235.00 52 38 47 (bfd) ufd 42
106POL 121Mila FaustMKŻ ARKA Gdynia 244.00 51 (dnc) dnc dnc 44 35
107POL 695Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia 249.00 (dnc) 46 ufd 52 38 ufd
108POL 325Bartłomiej BilOPTI CWM Gdynia 251.00 (dns) 48 ufd 54 46 46
109POL 20321Antoni ZającGKŻ Gdańsk 260.00 (dnc) dnc dnc dnc 45 44
M.c. Nr żagla Zawodnik Klub Pkt. R1R2R3R4
1POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka Gdynia 6.00 (10) 1 1 4
2POL 1780Szymon KolkaYKP Gdynia 13.00 5 6 2 (24)
3POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia 16.00 (13) 3 11 2
4POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia 18.00 (33) 2 4 12
5POL 2244Igor KawałkoOPTI CWM GDYNIA 20.00 3 (15) 7 10
6POL 1221Julia PadzikOPTI CWM Gdynia 25.00 14 8 3 (31)
7POL 1619Mateusz GąsiorowskiYKP Gdynia 27.00 (18) 4 17 6
8POL 12Aleksander PaczosMKŻ Arka Gdynia 29.00 21 7 (27) 1
9POL 2212Mateusz GraczykCSW OPTY USTKA 31.00 8 (22) 5 18
10POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia 33.00 (23) 5 23 5
11POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski 33.00 20 (30) 6 7
12POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia 36.00 11 13 12 (36)
13POL 2037Paweł ŁobodaOPTI CWM Gdynia 38.00 12 12 14 (21)
14POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia 40.00 19 (42) 18 3
15POL 1446Gustaw TrybekYKP Gdynia 42.00 6 28 8 (40)
16POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia 43.00 (29) 11 19 13
17POL 3425Maksymilian MalecOpti CWM Gdynia 44.00 1 (41) 21 22
18POL 2135Tymon KosobuckiYKP Gdynia 45.00 4 17 24 (dsq)
19POL 2081Zofia GlazaOpti CWM Gdynia 54.00 31 14 9 (ufd)
20POL 1925Alicja WróblewskaYKP Gdynia 54.00 9 26 (31) 19
21POL 1943Wiktor ŁasakOpti CWM Gdynia 54.00 (22) 18 16 20
22POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia 56.00 27 (51) 20 9
23POL 2169Natasza MicewiczYKP Gdynia 59.00 15 34 10 (35)
24POL 2134Jakub MatwiejczykYKP Gdynia 59.00 32 10 (44) 17
25POL 2140Maja JózkowiczYKP Gdynia 64.00 (26) 25 25 14
26POL 1541Jakub PorębskiOpti CWM Gdynia 66.00 28 16 22 (33)
27POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia 67.00 2 40 (49) 25
28POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia 67.00 24 9 34 (ret)
29POL 1665Mateusz KluczkaYKP Gdynia 71.00 37 19 (43) 15
30POL 2211Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia 72.00 (43) 38 26 8
31POL 2118Maciej MaćkowiakYKP Gdynia 73.00 17 21 35 (ufd)
32POL 2086Tobiasz ZabiegałowskiOPTI CWM Gdynia 77.00 25 (35) 29 23
33POL 1551Maciej StreubelYKP Gdynia 78.00 34 29 15 (38)
34POL 1548Andrzej ThomasYACHT KLUB STAL GDYNIA 81.00 30 23 (33) 28
35POL 2139Jan MucharskiYKP Gdynia 83.00 (41) 32 40 11
36POL 2089Norbert HerbaYK Stal Gdynia 86.00 (55) 24 36 26
37POL 17Szymon ŁysikMKŻ Arka Gdynia 102.00 (49) 44 28 30
38POL 1970Tymothy MelentyevYKP Gdynia 103.00 (59) 53 13 37
39POL 2117Piotr TutkowskiYK Stal Gdynia 103.00 44 43 (57) 16
40POL 710Antoni SmagońCSW OPTY USTKA 105.00 (62) 31 32 42
41POL 2141Magdalena ZiółkowskaYKP Gdynia 106.00 45 20 (54) 41
42POL 9Aleksandra ZastawnaYKP Gdynia 110.00 35 37 38 (44)
43POL 1758January SzczukowskiCHKŻ Chojnice 111.00 7 (ufd) ufd 27
44POL 2136Kajetan MatwiejczykYKP Gdynia 112.00 38 (47) 42 32
45POL 1159Rafał OłowiakYKP Gdynia 113.00 (dsq) 39 45 29
46POL 15Krzysztof ŁucykMKŻ Arka Gdynia 118.00 (53) 49 30 39
47POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia 120.00 16 27 (ufd) ufd
48POL 1889Franciszek WodkowskiOPTI CWM Gdynia 121.00 42 45 (47) 34
49POL 1650Martyna LemanczykCSW OPTY USTKA 123.00 40 (59) 37 46
50POL 3407Jan KonkolYKP Gdynia 124.00 47 36 41 (48)
51POL 1917Karol RadomskiCSW OPTY USTKA 127.00 (56) 33 51 43
52POL 1651Maria FornalczykCSW OPTY USTKA 132.00 (50) 48 39 45
53POL 2001Oskar SylkaYKP Gdynia 139.00 36 52 (ufd) 51
54POL 1178Jan WiśniowskiCSW OPTY USTKA 140.00 39 (63) 46 55
55POL 651Alek Ćwigoń-SłomkowskiCSW OPTY USTKA 149.00 48 (62) 48 53
56POL 147Lena BukowskaYK Stal Gdynia 155.00 (63) 46 60 49
57POL 2082Natalia NawrockaMKŻ Arka Gdynia 156.00 (54) 50 52 54
58POL 1176Aleksandra WiśniowskaCSW OPTY USTKA 156.00 51 (57) 53 52
59POL 1187Marek FilipskiYK Stal Gdynia 157.00 46 55 (59) 56
60POL 1926Julia CzerwiakYKP Gdynia 160.00 57 (60) 56 47
61POL 1812Franciszek MiłoszYKP Gdynia 163.00 58 (61) 55 50
62POL 121MILA FAKSTMKŻ ARKA GDYNIA 164.00 (60) 56 50 58
63POL 695Wiktor KruszyńskiYK Stal Gdynia 172.00 (61) 54 61 57
64POL 1602Miłosz SzmaglińskiYKP Gdynia 174.00 52 64 58 (dns)
65POL 1869FABIAN WONGMKŻ ARKA GDYNIA 180.00 (dnf) 58 62 60
66POL 704Adam ŁucykMKŻ Arka Gdynia 190.00 64 67 (dns) 59
67POL 170MAGDALENA ŁYSIKMKŻ ARKA GDYNIA 219.00 (dnf) 65 dns dns
68POL 7041ALEKSANDRA REDZLANMKŻ ARKA GDYNIA 220.00 (dnf) 66 dns dns
69POL 112JACEK PACZOSMKŻ ARKA GDYNIA 222.00 (dnf) 68 dns dns
70POL 260MIKOŁAJ KOREKMKŻ ARKA GDYNIA 223.00 (dnf) 69 dns dns